Author Topic: kupujem konja  (Read 1732 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dayria

• (A) odbito ždrijebe
  • Dvi vištice!
kupujem konja
« on: Listopad 04, 2013, 02:40:23 am »
do 2 tis eura,pasmina nije bitna,da zna osnove dresure i da je u po mogucnosti u okolici oisijeka....prednost imaju ipak arapi...javi te mi se hitno
There’s nothin’ in life that’s worth doin’, if it cain’t be done from a horse…

Offline dayria

• (A) odbito ždrijebe
  • Dvi vištice!
Odg: kupujem konja
« Reply #1 on: Listopad 04, 2013, 10:24:34 pm »
do 2 tis eura,pasmina nije bitna,da zna osnove dresure i da je u po mogucnosti u okolici oisijeka....prednost imaju ipak arapi...javi te mi se hitno

sad kao nitko ne prodaje....jako zrelo od vas....

Offline PALMA

• Global Moderator
  • pepinjer/bedevija
« Reply #2 on: Listopad 04, 2013, 10:29:10 pm »
stvarno nevjerovatno!!!

Offline Arhsan

• (LM) dvogodac(-tka)
« Reply #3 on: Listopad 05, 2013, 04:43:48 pm »
Prvi misao mi bio da tebi netreba konj, vec siba po riti, al bilo bi dobro da se obratis lijecniku. Jer ocito nest sa tvojim harddiskom ne valja  dooh

Offline belikonj

• pepinjer/bedevija
« Reply #4 on: Listopad 05, 2013, 06:10:54 pm »
A  kak buš ti postupala sa tim konjem i kakve če imati uvjete kad on po tvojim kriterijima njegovog znanja vredi 5 a ti bi ga za 2 :(

Offline dayria

• (A) odbito ždrijebe
  • Dvi vištice!
« Reply #5 on: Listopad 06, 2013, 01:13:17 am »
neda mi se prepirati ja imam ponude,konja cu uzeti a vi se zalite kome zeoite....mom konju nece nista faliti jer imam 21 godinu..a vi ste beyond drski. pozz

Offline Lipizzan

• (A) odbito ždrijebe
« Reply #6 on: Listopad 06, 2013, 12:14:31 pm »
Ja zivim u Baranji, imam konja lipicanaca za prodaju, oni su ti dobri za dresuru, imamo i zdrebadi i odraslih. Javi se ako si zainteresiran/na. Pozdrav.

Offline ludi tata

• pepinjer/bedevija
« Reply #7 on: Listopad 06, 2013, 04:27:57 pm »
možda si trebala napisati da kupuješ samo iz dobrih ruku , vjerovatno bi ponuda bila puno veća  :D

Offline Zan

• pepinjer/bedevija
« Reply #8 on: Listopad 06, 2013, 07:53:39 pm »
ima konja ali oni uza dve hiljade neznaju dresuru :lol: a oni  sa dresurom niso po dve hiljade :twisted:

Offline Risnjak

• (P) ždrijebe
« Reply #9 on: Listopad 07, 2013, 10:04:44 am »
Sasvim korektno postavljen oglas.

Offline belikonj

• pepinjer/bedevija
« Reply #10 on: Listopad 07, 2013, 12:28:22 pm »
Pa da,uzeču minumum od minimuma,ako u konja uložiš pet godina rada i pet tisuča evra troškova pa naravno ,da je onda  sasvim korektno da ga prodaš za dve tisuče i to još kome...... :( :( :(

Offline Risnjak

• (P) ždrijebe
« Reply #11 on: Listopad 07, 2013, 01:30:26 pm »
Oglas je samo oglas. ,Možda se netko ,na neki način uklopi. A možda se netko i spasi.

Offline belikonj

• pepinjer/bedevija
« Reply #12 on: Listopad 07, 2013, 02:49:05 pm »
Ne bi se složio.Iz oglasa se može isčitati puno toga o potencialnom kupcu;od znanja,razumjevanja, ponašanja, vrednovanja,poštivanja rada i sredstava koja su bila ulužena u predmet kupnje .To ti je odprilike ovako , ako ti sagradiš kuču i u nju uložiš praktički čitav život i ubijaš se gradeči je ta kuča praktički nema cijenu.Ali recimo , da vrijedi 200 tisuča evra i sad dolazim ja i tražim da mi je daš za 10 tisuča pritom pravim budalu od tebe i ne poštivam tvoj rad ,vrijeme, novac, odricanje.Pritom još znaš da sam ja jako trapav čovijek, da ču sve u kuči uništiti i polomiti  i zmazati i zapustiti.....da li sam ja još uvijek korektan kupac..... :(

Offline Lipizzan

• (A) odbito ždrijebe
« Reply #13 on: Listopad 07, 2013, 04:29:58 pm »
Poslala si mi privatnu por, ali ti nemogu odgovoriti jer pise da si mi blokirala privatnu por, pa cu ti ovdje odgovoriti.

"Ovako reci cu ti sve iskreno, za cijenu od 2 000 e, imam samo dva zdrijebeta, musko i zensko, musko je 5 mj, zensko je 6 mj. Cijena muskoga je 5 000 kn, a zenskoga 8 000 kn, oba zdrijebeta su sa punim papirom i svom potrebnom dokumentacijom, odnosno A knjiga, otac im ima dozvolu za pripust. Druge konje odrasle koje prodajem, je cijena veca, pa ti ako ti sta odgovara se javi, ja cu ti poslati slike sa opisom i cijenom, mozda i koji video, da ih vidis. Pozdrav"

Offline CV

• (P) ždrijebe